.0
021-88310051
سبد خرید
جستجو

» مطالب آموزشی » اخبار بانکداری الکترونیک

بانک کسب و کار کوچک تاسیس می شود

اخبار بانک: در لایحه برنامه ششم توسعه پیشنهاد شده است به منظور تقویت و توسه کارآفرینی و تأمین مالی کسب و کارهای خرد و کوچک، بانک کسب و کار کوچک از طریق ادغام صندوق کارآفرینی امید و سایر نهادهای مالی مرتبط با تشخیص دولت تأسیس می‌گردد.

تاريخ تنظيم: شنبه 21 آذر ماه 1394

بانک صادرات سود تعدادی از سپرده گذاران میزان را کم کرد

اخبار بانک: تعدادی از سپرده گذاران تعاونی منحل شده میزان،از کسر سود سپرده خود از سوی بانک صادرات گلایه کردند.

تاريخ تنظيم: شنبه 21 آذر ماه 1394

دو رییس‌کل ارزش دلار را بالا بردند

اخبار بانک: اظهارات روسای کل بانک مرکزی بر بازار بازهم تاثیرگذار بود و اعلام نظر رییس کل فدرال رزرو و رییس کل بانک مرکزی اروپا موجب تقویت ارزش دلار در هفته گذشته شد.

تاريخ تنظيم: جمعه 20 آذر ماه 1394

بانک مسکن تنها بانکی است که تسهیلات خرید مسکن پرداخت می‌کند

اخبار بانک: قیمت یک متر مربع زمین در تهران در مقطع 92-1371 حدود 129برابر و قیمت یک متر مربع آپارتمان در تهران 87 برابر شده است و این نشان می‌دهد که نسبت ارزش افزوده‌ای که برای زمین ایجاد شده به مراتب بیش از ارزش افزوده واحدهای مسکونی است.

تاريخ تنظيم: جمعه 20 آذر ماه 1394

بانک شهر پیشتاز در استقرار HSE در نظام بانکی

اخبار بانک: مدیرعامل بانک شهر با اشاره به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه HSE اظهار کرد: استقرار این سیستم در بانک‌شهر در راستای توجه به منابع انسانی و افزایش کیفیت در خدمات رسانی صورت گرفته است

تاريخ تنظيم: دوشنبه 16 آذر ماه 1394

افزایش سقف انتقال وجه غیرشتابی بانک ملی به یک میلیارد ریال

افزایش سقف انتقال وجه غیرشتابی بانک ملی به یک میلیارد ریال

تاريخ تنظيم: دوشنبه 16 آذر ماه 1394

استخدام بانک ملت سال 94

بانک ملت با استعانت از درگاه خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری، به منظور ارائه خدمات بهینه مالی و بانکی به مشتریان و تکمیل نیروی انسانی خود در رده های شغلی بانکدار، متصدی امور اداری و نگهبان، مطابق با ضوابط و آئین نامه استخدامی بانک ...

تاريخ تنظيم: یکشنبه 17 آبان ماه 1394

رونمایی از بسته محصولات و خدمات جدید بانک گردشگری

رامین ادراکی، معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک گردشگری با اشاره به رونمایی از محصولات و خدمات جدید بانک گردشگری اظهار داشت: « خدمات ویژه به شرکت‌ها، ارائه خدمات بانکی در محل مشتریان و خدمات نوین برای مشتریانی که شعبه بانک خود را در اینترنت جستجو می‌کنند، از جمله مواردی‌است که پاسخ به آن‌ها در طراحی محصولات و خدمات جدید، مد نظر بوده‌است.

تاريخ تنظيم: یکشنبه 17 آبان ماه 1394

مرحله اول نخستین آزمایشگاه کارت هوشمند کشور با حضور وزیر ارتباطات و فناوری

وزیر ارتباطات که همزمان با ششمین روز از هفته دولت به شهرک صنعتی پرند از توابع استان تهران سفر کرده بود، با بازدید از مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک، فاز اول نخستین آزمایشگاه کارت هوشمند کشور را در این مرکز مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار داد.

تاريخ تنظيم: یکشنبه 8 شهریور ماه 1394

پروژه open banking به دنبال نفوذ شفافیت به سازمان‌ها

از سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ که بحران اقتصادی تعداد بی‌شماری از شرکت‌ها، کشورها و مشتری‌ها را از نظر اقتصادی به مرز سقوط رساند، باید بگوییم بانک‌ها و موسسات اقتصادی بزرگ در ماه‌های اخیر نزد مردم سازمان‌های محبوبی نبوده‌اند. بدین‌ ترتیب TESOBE با راهی جدید و نوآورانه می‌خواهد شفافیت را به سازمان‌ها برگرداند؛ این شرکت توسعه‌دهنده در مسیر یادشده از ابزارهای Web 2.0 استفاده می‌کند.

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 4 شهریور ماه 1394

خودپردازهای غیر نقدی فراگیر می‌شوند؟

هنوز چیزی از آمدن دستگاه‌های VTM به جمع کانال‌های سرویس‌دهنده خدمات بانکی کشور نگذشته است که احتمالاً باید منتظر ورود موفق‌تر و فراگیرتر دستگاه‌های خودپرداز غیر نقدی و یا همان Cashless ATM ها باشیم

تاريخ تنظيم: سه شنبه 3 شهریور ماه 1394

مدیران عامل بانک‌ها و درک فن‌آوری اطلاعات

در اهمیت فن‌آوری اطلاعات برای بانک‌ها و نقش تعیین کننده آن در رقابت و تاثیر حیاتی آن اگر سخنی به میان آید، تکراری است. در این مقاله کوتاه نگاهی میکنیم به مدیران عامل بانک‌های ایرانی و رابطه آنها با فن‌آوری اطلاعات و تاثیر این رابطه و آگاهی بر بانک مورد مدیریت آن‌ها.

تاريخ تنظيم: سه شنبه 13 مرداد ماه 1394

میزان استقبال از خدمات نوین بانکداری در جهان / جهان به کجا می‌رود؟

با توجه به پیشرفت خدمات بانکی، بانک‌ها به‌منظور کاهش هزینه‌ها و افزایش چابکی نیازمند یک مدل ساختارمند و انعطاف‌پذیر جهت تسهیل و تعمیق ارتباطاتِ بین سامانه‌ای می‌باشند. با توجه به حرکت بانک‌‌ها به سمت فنّاوری‌های جدید در سطح جهان، لازم است...

تاريخ تنظيم: سه شنبه 13 مرداد ماه 1394

اعتبار اسنادی LC چیست؟

اعتبار اسنادی تعهدی از بانک است که به خریدار و فروشنده داده می شود.

تاريخ تنظيم: سه شنبه 6 مرداد ماه 1394

دسته بندی کاربردی انواع پرینتر

پرینتری که با پرتاب ذرات جوهر بر کاغذ نقش ایجاد می‌کند.

تاريخ تنظيم: سه شنبه 18 فروردین ماه 1394

Android Pay رابط پرداخت جدید گوگل

قرار است شرکت گوگل در کنفرانس I/O که ماه می سال 2015، برگزار می شود؛ رابط جدید پرداخت اندرویدی خود به نام Android Pay را رونمایی کند.با توجه به خبر منتشر شده؛ رابط برنامه نویسی برنامه جدید، برای افزودن پرداخت های درون فروشگاهی و درون برنامه ای گزینه جدیدی در اختیار شرکت ها و دیگر برنامه های پرداخت قرار می دهد.

تاريخ تنظيم: شنبه 16 اسفند ماه 1393

کارت شناسایی با قابلیت پرداخت

دولت مصر از برند معتبر کارت اعتباری، مسترکارت خواست یک برنامه هویت دیجیتال ایجاد کند که هویت ملی شهروندان را به پلت فورم پرداخت پول متصل کند.

تاريخ تنظيم: پنجشنبه 14 اسفند ماه 1393

کارتهای اعتباری خوش رایحه برای بانوان خوش سلیقه

چندی ست که بانک الهلال نوعی کارت اعتباری با یک "اپلت" درونی به بازار ارائه کرده است که بوی عطر را به خود جذب می‌کند. هدف از معرفی این نوع کارت اعتباری جذب مشتریان خانم است. به همراه این کارت اعتباری یک جعبه زیبای عطر و چندین اشانتیون از تخفیف برندهای زنانه گرفته تا دسترسی به سالن تشریفات فرودگاه در نظر گرفته شده است.

تاريخ تنظيم: سه شنبه 12 اسفند ماه 1393

مقابله با كپي شدن اطلاعات کارت اعتباری با یک چرخش 90 درجه

تست‌های انجام شده نشان داده مصرف کنندگان برای امنیت و انجام تراکنش در حالت ایمن‌تر مشکلی با نحوه وارد کردن کارت در دستگاه خوپرداز ندارند.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 11 اسفند ماه 1393

Sumsung Pay یا Apple Pay؛مسئله این است

سامسونگ از گوشی هوشمند جدید خود با صفحه لمسی خمیده و سامانه پرداخت همراه رونمایی کرد و رقیب آمریکایی خود اپل را به چالش کشید.این غول لوازم الکترونیکی کره‌ای گوشی هوشمند گلکسی S۶ و لبه خمیده S۶ را در کنگره جهانی تلفن همراه در بارسلونا رونمایی کرد تا گوی سبقت را که سال گذشته در دست آیفون ۶ و ۶ پلاس بود برباید.هر دو گوشی یک صفحه ۵.۱ اینچی با دوربین ۱۶ مگاپیکسلی و دوربین جلوی ۵ مگاپیکسلی دارند اما لبه‌های یکی از این دو مدل به سمت دو طرف گوشی خمیده است. هردوی این گوشی‌ها قابل شارژ شدن بصورت وایرلس هستند.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 11 اسفند ماه 1393

<<  <  1  2  3  4  5  6  >  >>
 • matica
 • wincor
 • hcc
 • nisca
 • hiti
 • compuprint
 • epson
 • olliveti
 • brother
 • samsung
 • tallygenicom
 • hp

این شرکت ، تنها نماینده انحصاری کارت پرینتر hiti (هایتی) میباشد و علائم تجاری دیگر شرکت ها،صرفا جهت نمایش موجودی شرکت از قطعات و موادمصرفی برندهای نشان داده شده میباشد.

ماشین های اداری دانش رایانه ایرانیان|قطعات پرینتر|کارت پرینتر|

logo-samandehi