.0
021-88310051
سبد خرید
جستجو

» مطالب آموزشی » اخبار بانکداری الکترونیک

فناوری داخلی در خدمت صرفه جویی ارزی

با ورود فناوری ایرانی 'آریاگیت' صرفه جویی در هزینه های ارزی بانکی امکان پذیر شد به نحوی که استفاده از این فناوری در شعب بانکی، آنها را از اجبار به خرید تجهیزات متنوع شبکه آزاد می کند.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 11 اسفند ماه 1393

نسل جدید دستگاه های pos فروشگاهی

این محصولات هم اکنون در 60 کشور جهان عرضه می شود و قرار است در ایران نیز تولیدات جدیدی وارد بازار شود. از سویی تاکنون نیز محصولات و تولیدات در این بخش در نمایشگاه های معرف جهان از جمله دوبی، آلمان و الکامپ ایران معرفی شده است.

تاريخ تنظيم: یکشنبه 10 اسفند ماه 1393

روبات بانکدار NAO در شعبه ‏های گروه مالی میتسوبیشی

روبات های انسان ‏نمای Nao قرار است از ماه آوریل کار خود را در شعبه‏ های گروه مالی میتسوبیشی یواف‏ جی به شکل آزمایشی آغاز کنند. در صورت موفقیت‏ آمیز بودن این کارآزمایی، کارکنان روباتیک تا سال 2020 به شعبه‏ های دیگر بانک‏های ژاپنی ارسال خواهند شد.روبات Nao توسط شرکت فرانسوی Aldebaran Robotics ساخته شده و از دو دوربین در بالای سر خود برخوردار است که به‌عنوان چشم عمل می‏ کنند.

تاريخ تنظيم: پنجشنبه 7 اسفند ماه 1393

امن تر شدن پرداخت های موبایلی ویزا

ویزا یکی از بزرگترین ارائه کنندگان کارت های پرداخت، سرویس آنلاین و پرداخت های موبایلی خود را به Visa Token Service (VTS) مجهز می کند.این سرویس امنیتی برای ارائه به مخاطبان گسترده تری آماده می شود. این سیستم با ایجاد یک عدد تصادفی یکبارمصرف، پرداخت های آنلاین را احراز هویت می کند و دیگر نیازی نیست که کاربر شماره حساب خود و سایر اطلاعات کارت را وارد نماید.

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 6 اسفند ماه 1393

پورتال پرداخت فدرال به روی کیف پول های پی پال و دی وولا گشوده شد

این شروع برای دی وولا و پی پال (و احتمالا اپل پی) است اما در حقیقت بخشی از تلاش های گسترده در راستای بهبود ایمنی و بهره وری از زیرساخت های پردازش تراکنش دولت ایالات متحده محسوب می گردد.

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 6 اسفند ماه 1393

همه چیز در مورد سرویس همبانک

خدمات متنوع بانکی قابل ارایه در سرویس همبانک عبارتند از:خدمات کارت بانکی/خدمات حساب بانکی/دریافت موجودی/ پرداخت اقساط/اعلام مفقودی کارت/دریافت 3 گردش آخر/ پرداخت قبوض/ خرید شارژ مستقیم (Top-up)همراه اول/ خرید از فروشگاه ها و ...

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 6 اسفند ماه 1393

تی استارتاپ پرداخت الکترونیک برگزار شد

دور نخست مسابقات تی استارتاپ با موضوع پرداخت الکترونیک از 3 تا 5 اسفند ماه جاری در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزارشد . به گزارش روابط عمومی DRI(دانش رایانه ایرانیان) به نقل از کمیته اجرایی تی استارتاپ ،در این دوره از مسابقات با اعلام 4 طرح برتر از میان 14 طرح راه یافته به مرحله نهایی به پایان رسید.

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 6 اسفند ماه 1393

شرکت Orange و Ecobank انتقال وجه موبایلی راه اندازی کرده اند

شرکت Orange، سرویسی اجرا کرده است که آن دسته از مشترکین Orange Money که دارنده حساب های گروه بانکداری آفریقایی Ecobank می باشند؛ بتوانند از حساب های خود در این بانک به مخاطبین شان انتقال وجه کنند.

تاريخ تنظيم: پنجشنبه 30 بهمن ماه 1393

با میزبانی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران :

نخستین سری از مسابقات تجاری سازی فناوری در استارتاپ را با عنوان «تی استارتاپ» را با هدف کمک به معرفی ایده های نو و شرکت های دانش بنیان در حوزه فناوری اطلاعات طی روزهای ۳ تا ۵ اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 29 بهمن ماه 1393

آسیایی ها کاربران مشتاق پرداخت موبایلی

اطلاعات منتشر شده از سوی اتحادیه بین المللی مخابرات نشان می دهد که طی سه سال اخیر رشد استفاده از موبایل در آسیا از هر منطقه دیگری در جهان بیشتر بوده است و در سال 2013بیش از نیمی از دارندگان موبایل جهان آسیایی بودند.

تاريخ تنظيم: سه شنبه 28 بهمن ماه 1393

سرویس پرداخت همراه گوگل رقیب سرسخت اپل

سرویس پرداخت همراه تازه گوگل پلاسو نام دارد و شرکت اسکوایر در تلاش است تبلتی اختصاصی و مجهز به سیستم عامل آندروید برای انجام تبادلات مالی با استفاده از پلاسو طراحی کند که در میان صاحبان مشاغل کوچک به راحتی قابل استفاده باشد.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 27 بهمن ماه 1393

اپل پی در دسترس کارتهای پرداخت فدرال و کارت‌های تامین اجتماعی

خدمات پرداخت همراه شرکت اپل از این پس بر روی کارتهای پرداخت فدرال و از جمله کارت‌های تامین اجتماعی و خدمات کهنه سربازان در دسترس وقابل استفاده خواهد بود.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 27 بهمن ماه 1393

شرکت فلیتکور چگونه فعالیت می کند ؟

این شرکت فراهم کننده کارت های پیش پرداخت خصوصی و و برنامه های مجاری بانک ها و کارت سوخت است. ارزش این خرید در حدود 20.40میلیارد دلار به صورت نقدی بوده ودر حدود 7.3 میلیون سهم شرکت کامدیتا را از لحاظ مالی پشتیبانی می کند . سهم شرکت فلیتکور در حال حاضر 1.05 میلیارد ارزش گذاری شده است . فروشنده شرکت CREDIAN است این هلدینگ ،از سوی توماس اچ لی با همکاری شرکت FIDELITY NATIONAL FINANCIALپشتیبانی می شود .

تاريخ تنظيم: یکشنبه 26 بهمن ماه 1393

سینما کارت چیست ؟

سینما کارت، یک کارت خرید بانکی است که به‌صورت مشترک و با همکاری بانک آینده، شرکت تجارت‌الکترونیکی ارتباط فردا، سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مؤسسه سینماشهر، تهیه و عرضه شده است. از این کارت، می‌توان فقط به‌منظور خرید بلیط سینماهای طرف قرارداد با مؤسسه سینماشهر و از طریق پایانه‌های فروشگاهی بانک آینده نصب شده در سینماهای مذکور (فهرست پیوست)، استفاده نمود.

تاريخ تنظيم: سه شنبه 21 بهمن ماه 1393

برای کشاورزان نمونه، کارت هویت صادر می شود

به گزارش روابط عمومی DRI (شرکت دانش رایانه ایرانیان ) دکتر شهید زاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاوری در دیدار با جمعی از اعضای مجمع ملی خبرگان کشاورزی کشور عنوان کرد : تلاش می کنیم تا سال آینده میزان تسهیلات پرداختی در بخش کشاورزی را دو برابر کنیم.در این جلسه اعضای مجمع ملی خبرگان کشاورزی ضمن تشکر از رویکرد حمایتی بانک کشاورزی، بر استفاده گسترده از تجارب کشاورزان نمونه در نقش مشاور و رابط از سوی مدیران ستادی بانک در شهرستان ها تاکید کردند.پیگیری صدور کارت هویت برای کشاورزان نمونه، نظارت بر اجرای مصوبه بانک کشاورزی برای افزایش سقف تسهیلات ضمانتی آنان و بررسی پرداخت تسهیلات کم بهره برای خرید دستگاه آب شیرین کن با کاربری کشاورزی، از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود که در دستور کار بانک کشاورزی قرار گرفت.

تاريخ تنظيم: سه شنبه 21 بهمن ماه 1393

POSهای موبایلی SOFT SPACE در آسیای شرقی

شرکت SOFT SPACE که تامین کننده سرویس های پرداخت موبایلی است ،بیش از 35 هزار دستگاه POS موبایلی را از طریق مشتریان 9 بانک در 7 کشور پشتیبانی می کند.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 20 بهمن ماه 1393

پرداخت هایB2Bشرکت PAYONEER

شرکت PAYONEER ،یک پلت فرم تحت وب با تمرکز بر پرداخت B2B (کسب و کار به کسب و کار ) راه اندازی کرده است که شامل تراکنش های اشخاص حقیقی به اشخاص حقوقی هم می شود . این گزینه ی ساده تری است که تامین کننده های سابق هم آن را ارائه می کردند و می تواند برای شرکت های کوچک و بزرگ قابل استفاده باشد. برای مثال ،ارزش گذاری استاندارد برای یک پرداخت در ایالات متحده به حساب بانکی در بسیاری از کشورها برابر با 3 دلار است. در مقایسه با این قیمت یک انتقال وجه بین المللی 25 دلار هزینه دارد.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 20 بهمن ماه 1393

امکان استخراج اطلاعات کارتهای بانکی چقدر است ؟

امکان استخراج اطلاعات کارتهای بانکی چقدر است ؟

تاريخ تنظيم: یکشنبه 19 بهمن ماه 1393

روبات های بانکدار در ژاپن اسخدام شدند

بزرگ ترین بانک ژاپن اعلام کرد از سال جاری میلادی روبات بانکدار "نائو" را در شعبه های بانکی خود به کار خواهد گرفت.

تاريخ تنظيم: شنبه 18 بهمن ماه 1393

کارتهای اعتباری با کدهای پویا

شرکت تکنولوژی های ابرتور(OT) هم اکنون ابزاری جهت ایمن سازی تراکنش های آنلاین از طریق جایگزینی ۳ یا ۴ رقم کد تاییدیه که در پشت کارت ها با صفحه نمایشی کوچک در محل های طراحی کرده است. /این کارت ها شامل صفحه نمایش کوچک با یک باطری و چیپ جاسازی شده می باشند. کدهایشان بر اساس الگوریتم داخل چیپ به صورت داینامیک تغییر می کند.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 13 بهمن ماه 1393

<<  <  1  2  3  4  5  6  >  >>
 • matica
 • wincor
 • hcc
 • nisca
 • hiti
 • compuprint
 • epson
 • olliveti
 • brother
 • samsung
 • tallygenicom
 • hp

این شرکت ، تنها نماینده انحصاری کارت پرینتر hiti (هایتی) میباشد و علائم تجاری دیگر شرکت ها،صرفا جهت نمایش موجودی شرکت از قطعات و موادمصرفی برندهای نشان داده شده میباشد.

ماشین های اداری دانش رایانه ایرانیان|قطعات پرینتر|کارت پرینتر|

logo-samandehi