021-88310051
سبد خرید
جستجو

» مطالب آموزشی » اخبار بانکداری الکترونیک

اپل پی در دسترس کارتهای پرداخت فدرال و کارت‌های تامین اجتماعی

خدمات پرداخت همراه شرکت اپل از این پس بر روی کارتهای پرداخت فدرال و از جمله کارت‌های تامین اجتماعی و خدمات کهنه سربازان در دسترس وقابل استفاده خواهد بود.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 27 بهمن ماه 1393

شرکت فلیتکور چگونه فعالیت می کند ؟

این شرکت فراهم کننده کارت های پیش پرداخت خصوصی و و برنامه های مجاری بانک ها و کارت سوخت است. ارزش این خرید در حدود 20.40میلیارد دلار به صورت نقدی بوده ودر حدود 7.3 میلیون سهم شرکت کامدیتا را از لحاظ مالی پشتیبانی می کند . سهم شرکت فلیتکور در حال حاضر 1.05 میلیارد ارزش گذاری شده است . فروشنده شرکت CREDIAN است این هلدینگ ،از سوی توماس اچ لی با همکاری شرکت FIDELITY NATIONAL FINANCIALپشتیبانی می شود .

تاريخ تنظيم: یکشنبه 26 بهمن ماه 1393

سینما کارت چیست ؟

سینما کارت، یک کارت خرید بانکی است که به‌صورت مشترک و با همکاری بانک آینده، شرکت تجارت‌الکترونیکی ارتباط فردا، سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مؤسسه سینماشهر، تهیه و عرضه شده است. از این کارت، می‌توان فقط به‌منظور خرید بلیط سینماهای طرف قرارداد با مؤسسه سینماشهر و از طریق پایانه‌های فروشگاهی بانک آینده نصب شده در سینماهای مذکور (فهرست پیوست)، استفاده نمود.

تاريخ تنظيم: سه شنبه 21 بهمن ماه 1393

برای کشاورزان نمونه، کارت هویت صادر می شود

به گزارش روابط عمومی DRI (شرکت دانش رایانه ایرانیان ) دکتر شهید زاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاوری در دیدار با جمعی از اعضای مجمع ملی خبرگان کشاورزی کشور عنوان کرد : تلاش می کنیم تا سال آینده میزان تسهیلات پرداختی در بخش کشاورزی را دو برابر کنیم.در این جلسه اعضای مجمع ملی خبرگان کشاورزی ضمن تشکر از رویکرد حمایتی بانک کشاورزی، بر استفاده گسترده از تجارب کشاورزان نمونه در نقش مشاور و رابط از سوی مدیران ستادی بانک در شهرستان ها تاکید کردند.پیگیری صدور کارت هویت برای کشاورزان نمونه، نظارت بر اجرای مصوبه بانک کشاورزی برای افزایش سقف تسهیلات ضمانتی آنان و بررسی پرداخت تسهیلات کم بهره برای خرید دستگاه آب شیرین کن با کاربری کشاورزی، از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود که در دستور کار بانک کشاورزی قرار گرفت.

تاريخ تنظيم: سه شنبه 21 بهمن ماه 1393

POSهای موبایلی SOFT SPACE در آسیای شرقی

شرکت SOFT SPACE که تامین کننده سرویس های پرداخت موبایلی است ،بیش از 35 هزار دستگاه POS موبایلی را از طریق مشتریان 9 بانک در 7 کشور پشتیبانی می کند.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 20 بهمن ماه 1393

پرداخت هایB2Bشرکت PAYONEER

شرکت PAYONEER ،یک پلت فرم تحت وب با تمرکز بر پرداخت B2B (کسب و کار به کسب و کار ) راه اندازی کرده است که شامل تراکنش های اشخاص حقیقی به اشخاص حقوقی هم می شود . این گزینه ی ساده تری است که تامین کننده های سابق هم آن را ارائه می کردند و می تواند برای شرکت های کوچک و بزرگ قابل استفاده باشد. برای مثال ،ارزش گذاری استاندارد برای یک پرداخت در ایالات متحده به حساب بانکی در بسیاری از کشورها برابر با 3 دلار است. در مقایسه با این قیمت یک انتقال وجه بین المللی 25 دلار هزینه دارد.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 20 بهمن ماه 1393

امکان استخراج اطلاعات کارتهای بانکی چقدر است ؟

امکان استخراج اطلاعات کارتهای بانکی چقدر است ؟

تاريخ تنظيم: یکشنبه 19 بهمن ماه 1393

روبات های بانکدار در ژاپن اسخدام شدند

بزرگ ترین بانک ژاپن اعلام کرد از سال جاری میلادی روبات بانکدار "نائو" را در شعبه های بانکی خود به کار خواهد گرفت.

تاريخ تنظيم: شنبه 18 بهمن ماه 1393

کارتهای اعتباری با کدهای پویا

شرکت تکنولوژی های ابرتور(OT) هم اکنون ابزاری جهت ایمن سازی تراکنش های آنلاین از طریق جایگزینی ۳ یا ۴ رقم کد تاییدیه که در پشت کارت ها با صفحه نمایشی کوچک در محل های طراحی کرده است. /این کارت ها شامل صفحه نمایش کوچک با یک باطری و چیپ جاسازی شده می باشند. کدهایشان بر اساس الگوریتم داخل چیپ به صورت داینامیک تغییر می کند.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 13 بهمن ماه 1393

روستای دیجیتالی تحولی در بانکداری الکترونیک هند

بانک بزرگ ICICI (آی‌سی‌آی‌سی‌آی) در هند قصد دارد با وارد کردن فناوری به حوزه بانکداری، سلامت و بهداشت در روستاهای هند، این مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را متحول سازد.

تاريخ تنظيم: یکشنبه 12 بهمن ماه 1393

توسعه ۱۰ گرایش فناورانه در سال ۲۰۱۵

به گزارش روابط عمومی شرکت دانش رایانه ایرانیان ،واقعیت مجازی چندجانبه، توسعه هوش مصنوعی (AI)، پرداخت وجه با تلفن همراه بخشی از فناوری‌های برجسته‌ای محسوب می‌شوند که سال ۲۰۱۵ روند پرشتاب توسعه را تجربه خواهند کرد. برای نمونه ؛پرداخت با تلفن همراه: سیستم‌های پرداخت با تلفن همراه به جای استفاده از کارت اعتباری در خرید، با توسعه سرویس‌هایی مانند Apple Pay و CurrentC در سال ۲۰۱۵ گسترش بیشتری پیدا خواهند کرد.

تاريخ تنظيم: شنبه 11 بهمن ماه 1393

واریز پول با گوگل والت

جی‌میل قابلیت جدید "پرداخت" را به ایمیل انگلیسی‌ها نیز بعد از کاربران آمریکایی اضافه کرده و بدون اینکه حساب بانکی آنها را بخواهد، اجازه واریز پول به حساب دوستان و اعضای خانواده را می‌دهد.

تاريخ تنظيم: شنبه 11 بهمن ماه 1393

همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت 6 و 7 بهمن ماه سال جاری در محل مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد .

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 8 بهمن ماه 1393

عابر بانکی که به جای دریافت کارمزد، آگهی پخش می‌کند

دستگاه های جدیدی با نام عابر بانک رایگان در نیویورک آمریکا راه اندازی شده است که به جای کم کردن هزینه تراکنش از جیب مشتریان، آگهی نمایش می دهد. تعداد فعلی این دستگاه عابر بانک ۲۵ عدد و واقع در کافی شاپ های بروکلین، منهتن و کوئینز است.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 3 آذر ماه 1393

کارمزد کارتخوان‌ها پشت درهای تصمیم‌گیری

علی رغم قطعیتی که در دریافت کارمزد از صاحبان کارتخوان‌ها وجود دارد با گذشت یک ماه از زمان قابل پیش‌بینی برای اجرای این تصمیم، طرح مورد نظر همچنان روی میز شورای پول و اعتبار مانده و بررسی نشده است.

تاريخ تنظيم: شنبه 1 آذر ماه 1393

نصب نرم افزار حسابداری آنلاین بر روی پایانه های فروش

نصب نرم افزار حسابداری آنلاین بر روی پایانه های فروش

تاريخ تنظيم: پنجشنبه 29 آبان ماه 1393

امتداد ایده‌ای از قرن نوزدهم / فناوری پوشیدنی یک تب زودگذر نیست

محیط دانشگاهی، پر از آینده‌نگرانی است که به دنبال پیش‌بینی یک انقلاب در ارتباطات از نوع پوشیدنی هستند؛ درحالی‌که رسانه‌ها در دهه‌های متمادی حرف از این می‌زنند که این گجت‌ها و ابزارها به چه شکل خواهند بود و چگونه کار خواهند کرد.

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 28 آبان ماه 1393

استفاده از تشخیص چهره برای اهراز هویت در بانکداری موبایلی

استفاده از تشخیص چهره برای اهراز هویت در بانکداری موبایلی

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 28 آبان ماه 1393

تجهیز تمام واحدهای صنفی به دستگاه پوز تا ۶ ماه آینده

تجهیز تمام واحدهای صنفی به دستگاه پوز تا ۶ ماه آینده

تاريخ تنظيم: سه شنبه 27 آبان ماه 1393

کدام استان‌ها بیشترین تعداد دستگاه خودپرداز را دارند؟ نسبت به سرانه جمعیت چطور؟

کدام استان‌ها بیشترین تعداد دستگاه خودپرداز را دارند؟ نسبت به سرانه جمعیت چطور؟

تاريخ تنظيم: سه شنبه 27 آبان ماه 1393

<<  <  1  2  3  4  5  >  >>
 • matica
 • wincor
 • hcc
 • nisca
 • hiti
 • compuprint
 • epson
 • olliveti
 • brother
 • samsung
 • tallygenicom
 • hp

این شرکت ، تنها نماینده انحصاری کارت پرینتر hiti (هایتی) میباشد و علائم تجاری دیگر شرکت ها،صرفا جهت نمایش موجودی شرکت از قطعات و موادمصرفی برندهای نشان داده شده میباشد.

ماشین های اداری دانش رایانه ایرانیان|قطعات پرینتر|کارت پرینتر|

logo-samandehi