.0
021-88310051
سبد خرید
جستجو

» درباره ما » تاریخچه شرکت

شرکت DRI (ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان ) با بیش از 20 سال تجربه هم اکنون در دهه سوم فعالیت در عرصه انفورماتیک کشور و سابقه فعالیت در حوزه های مشاوره، تامین و تجهیز و پشتیبانی انواع دستگاههای پوز و همچنین انواع پرینترها و قطعات و ملزومات آنها به عنوان تنها نماینده رسمی شرکت HITI در زمینه ماشین های کارت پرینتر در ایران ( موفق به اخذ سامانه جامع بانکداری متمرکز نگین و فرانگین از شرکت توسن ) شده است.شرکت ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان با نیروی انسانی متخصص و کارآمد و همچنین امکانات فنی و توانایی پشتیبانی سریع و چرخه تامین کالاو مواد مصرفی و سرویس دهی سریع در سراسر کشور مفتخر است که سرویس های خود را  با بهترین کیفیت  به سازمانهای بزرگ عرضه نماید .

این شرکت جهت هر گونه همکاری با مجموعه فاخرشما و همچنین حضور همکاران فنی و فروش شرکت جهت توضیحات جامع و کامل پیرو محصول و خدمات پشتیبانی با ارائه کاتالوگ و بروشورو نمونه محصول آمادگی خود را اعلام می دارد.بانک های دولتی و خصوصی از مشتریان ثابت ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان هستند ؛از این میان می توان به بانک ملی ،بانک مسکن ،بانک پاسارگاد  و ... اشاره کرد .

حمید مالکی خالق برند DRI  در سال 1372 کار خود را در قالب یک فروشگاه با نام "مانیتور الکترونیک" واقع در طبقه سوم پاساژ بزرگمهر در زمینه تعمیرات انواع مانیتور و پرینتر آغاز کرد . در آن زمان وی جز اولین افرادی بود که در ایران به این حرفه روی آورد .در بازار آن سال ها نیاز مبرمی به تعمیرات مانیتور و پرینتر احساس می شد چرا که تعمیرکاران انگشت شماری وجود داشتند و کسی از ساختار سخت افزاری و نرم افزاری این محصولات  آگاهی زیادی نداشت ،چرا که این دستگاهها آخرین تکنولوژی روز به شمار می آمدند. اندکی بعد علاوه بر اینکه تعمیرات انجام می گرفت قطعات مورد نیاز هم وارد می شد و بعضا به فروش می رسید. کار که گسترش پیدا کرد رفته رفته تعداد تعمیرکاران این دستگاهها رو به افزایش رفت و کار فروش و عرضه قطعات مانیتور و پرینتر مقبول و با صرفه تر به نظر می رسید .

 در سال های 75 و 76 تقریبا 70 درصد فعالیت حمید مالکی به عنوان یک مهندس الکترونیک که از نوجوانی شیفته این علم بود علاوه بر قطعات پرینتر و انواع مانیتور به فروش قطعاتی کامپیوتر مانند هارد ،مانیتور و CDدرایو گسترش پیدا کرد . عملا از سال 76 این بنگاه اقتصادی به یک شرکت فروش و بازرگانی تبدیل و از حالت تعمیرات خارج و به یک مرکز تخصصی در زمینه عرضه انواع قطعات کامپیوتر تبدیل شد .چندی بعد بازار کامپیوتر دچار رکود شد و تقاضا برای انواع پرینتر در بازار رشد کرد . تقریبا از سال 78 دیگر فقط زمینه کاری  وی در خصوص قطعات پرینتر بود و از سال 82 فروشگاه شناخته شده "یدک پرینتر "در طبقه اول پاساژ امجد راه اندازی شد. فروشگاهی که هنوز هم نام آن در این صنف بر سر زبان هاست .

چند سال بعد فعالیت این فروشگاه به قدری گسترش پیدا کرد که دیگر در قالب یک فروشگاه جوابگوی نیاز مشتریان نبود و از سوی دیگر تقاضای بانکها به نحوی پیش می رفت که لازم شد فروشگاه در قالب یک شرکت به این بازار پاسخ دهد.اینگونه بود که سال 1389 شرکتماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان تاسیس و تا سال 1391 فعالیت های فروشگاه یدک پرینتر کاملا به این شرکت انتقال پیدا کرد .از همان ابتدا پرسنل و کارکنان شرکت به گونه ای گزینش و انتخاب می شدند که علاوه بر دانش فنی الکترونیک تجربه کافی در زمینه طراحی و تعمیرات ،هر کدام در حرفه خودشان حرفی برای گفتن داشتند.

هم اکنون پس از سال ها ،ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان  در 4 شاخه اصلی Passbook Printer، لیزر پرینترها ، کارت پرینترها و انواع دستگاههای پرداخت یا همان POS  فعالیت دارد .ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان  به خاطر نیاز بازار با برندهای بی شماری فعالیت و قطعات و محصولات متنوعی را ارائه می کرد که بعدها همین تنوع خدمات و محصولات در بخش عرضه و پشتیبانی از ویژگی بارز این شرکت به شمار آمد . برندهایی مانند  Hiti ،Xerox، Compuprint ، Epson ،Samsung،HP ،Olivetti،Brotherو ...

سال 88 بود که بحث صدور آنی کارت در شعب بانکها مطرح شد . ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان  بعدها پس از مطالعه و بررسی دقیق تر بازار اروپا به فکر انتخاب برند هایتی افتاد .برندی که از تکنولوژی طراحی و ساده سازی کاربرد با بازار ایران مطابقت بیشتری داشت و از لحاظ قیمت نیز با صرفه به نظر می رسید ،ماشینهای اداری دانش رایانه ایرانیان موفق به اخذ نمایندگی انحصاری کارت پرینترهای Hiti Digital inc در ایران شد .کیفیت خروجی چاپ و قطعات یدکی ارزان قیمت از مزیت های رقابتی برند هایتی در بازار است . از لحاظ ساده سازی و کاربردی بودن وسیله برای مصرف کننده و از سوی دیگر قابلیت های ماژولیتی این دستگاه یعنی سهولت در اضافه و یا کاستن ماژول ها به عنوان ویژگی خاصی که در برندهای دیگر کمتر مشاهده می شود هایتی را در بازار برجسته کرد.

 

 • matica
 • wincor
 • hcc
 • nisca
 • hiti
 • compuprint
 • epson
 • olliveti
 • brother
 • samsung
 • tallygenicom
 • hp

این شرکت ، تنها نماینده انحصاری کارت پرینتر hiti (هایتی) میباشد و علائم تجاری دیگر شرکت ها،صرفا جهت نمایش موجودی شرکت از قطعات و موادمصرفی برندهای نشان داده شده میباشد.

ماشین های اداری دانش رایانه ایرانیان|قطعات پرینتر|کارت پرینتر|

logo-samandehi